ART / Oil paintings / Oil painting 13038429
nr 1303 8429
OIL PAINTING
Bror Belfrage, "Tjäder". Signed, dated 1946. Oil on canvas, 55x45,
Bror Belfrage, "Tjäder". Signerad, daterad 1946. Olja på duk, 55x45 cm
600
SEK 100
Monday January 27 2020
at 20:27:54
27/1 20:04:05